InformacjeRestauracja z kaszubskimi tradycjami

O NAS

Od początku naszej działalności staramy się, aby nasza restauracja była smaczna i przyjemna, dlatego dla każdego gościa gotujemy z sercem. Gospoda jest idealnym miejscem na rodzinny obiad, biesiadę z przyjaciółmi, kameralne przyjęcia czy spotkania biznesowe. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, lecz z dużym zapałem kontynuujemy nasze kaszubskie tradycje. Jedną z nich jest właśnie gościnność, dlatego zależy nam, aby każdy gość opuszczał nasz lokal z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy. W naszym menu można znaleźć dania domowe, mięsne i rybne przygotowane ze świeżych lokalnych produktów. W Gospodzie skosztują Państwo również kaszubską gęsinę oraz zupę czerninę. Posiadamy duży parking, a nasi goście mogą korzystać z darmowego Wi-Fi.

Serdecznie zapraszamy do Gospody "u Szadego", gdzie skosztować można specjalów serwowanych przez samego szefa kuchni - Szadego. W swojej ofercie polecamy Państwu wyroby własnej roboty przyrządzane ze smakiem, wedle tradycyjnych przepisów, które znane są Państwu zapewne z babcinej kuchni. Przyjemna, rodzinna atmosfera oraz nastrojowy wystrój Gospody sprawi, że będziecie chcieli Państwo do nas wrócić ponownie.


Kaszëbsczi Jãzëk

Serdeczno rôczimë do „Gòspòdë kòl Szadégò”, dze skòsztac można smaczków rëchtowónëch przez samégò méstra kùchnië - Szadégò. Bédujemë Wastostwù jestkù swòji domôcy robòtë, przëszëkòwóné dlô lësztë wedle tradicyjnëch przepisów, jaczé są znóné Wastostwù, wierã ze starczëny kùchnië. Tuwò wò plażi rodzynnô blëskòsc, jak téż wëstrojenié izb mileczné dlô czëców. Lëft Gòspòdë zdzejô, że Wastostwò mdzeta chca znôù do naju wrócëc.

Zespół Gospody "U Szadego"

KontaktZapraszamy do naszych restauracji

Adres - Borkowo

Gospoda u Szadego
+48 690-970-609
83-330 Borkowo, ul. Kartuska 82
Droga Wojewódzka 211, 82 km

 

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Niedziela: 9:00 - 19:00

 

Adres - Gdańsk

Gospoda u Szadego
Hala Selgros
+48 725-300-203
ul. Wodnika 79, 80-299 Gdańsk

 

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Sobota: 11:00 - 18:00